Beta Ve Cam Tetra Beraber Yaşarmı Akvaryumu Böldük Beta İçin Kaç Cm Lazım

MiatheKdei

Benim erkek betam vardı dün cam tetra aldık cinsiyetini bilmiyorum ve betam kendini kabartıyodu onları akvaryuma plastik koyup ayırdık plastikte delikler var beta için ne kadar yer bırakmamız lazım cam tetrayla beta kavga edermi ?

12 CEVAP

MiatheKdei

Renkli cam tetraymış

neon ve cam tetralarla yaşarlar, boşuna hayvanların alanını kısıtlamayın ve şu tetracığa da birkaç arkadaş alın derim

MiatheKdei

Alıcaz zaten teşekkürler

MiatheKdei

Yine kendini kabartarak üstüne yüzdü alışırlar herhalde

MiatheKdei

Şuan beta hala tetrayı kovalıyo

Bgmogz

benim bir betam var ve normal boyutta bi fanusda yaşıyo ve yetiyo ikisinede eşit yer ayırabilirsiniz

elifozzdemiir

bildigim kadariyla beta erkekleri cok saldirgan simdi olmasa bile bir sure sonra zarar verebilir

MiatheKdei

Yani hala arada bi kovalıyo yine ayırıcam galiba

MiatheKdei

Yani hala arada bi kovalıyo yine ayırıcam galiba

MiatheKdei

Yani hala arada bi kovalıyo yine ayırıcam galiba

MiatheKdei

3 kere aynı şeyi yazmışım ????‍♂️

Betanin karsi baligi gormesini engellemelisin yoksa stres olur