Yavru Kedi Maması Ne Kadar Süre Verilir

Yuusuft

Kedim 6. Ayını geçti yavru kedi olan sanki küçük gibi taneler yetişkine geçsem sorun olurmu ne kadar süre yavru mama yemeli ve yetişkin mamada güzel mama ne verebilirim

8 CEVAP

sforselin

  1. aya kadar yavru sayılıyorlar. O civara kadar kullanılmalı bence. Gelişimleri de 14. aya kadar devam ediyormuş.

Erogluekiin

Kısırlaştırma yaşı gelmiş gibi kısırlaştırıp direkt kısır mamaya geçebilirsiniz. Ben hiç yetişkin kedi maması kullanmadım 6 ayına kadar yavru ondan sonra direkt kısır aldım.

Yuusuft

Nd orijen ve acanadan şaşmam diğerleri beş para etmez mamalar

rosiefrs

önce nummuneler alabilirsiniz çeşitli markalar var kedinize hepsini toplasan 1 ay yetecek mamanız oluyor ücretsiz tabi sonrasında kendiniz gözlemlerinizle hangisini sevdiyse onu alın
-royal canin eğer yavruysa kitten gayet iyi
-felicia
-reflex
-nd
-orijen
-proplan
-mystic
-purina mama
veterinerler dahil söylüyor whiskas gibi marketlerdeki mamalar önerilmiyor bu seçtiklerim hepsi prof. mamalar bunlara mail atarsanız ücretsiz kargoyla ücretsiz bi şekilde numune alabilirsiniz ama kendi mailleri olmak zorunda.en çok sevilen royal canin ama fiyat konusunda diğerlerine göre daha yüksek o yüzden felicia daha iyi bir seçenek olacaktır

Yuusuft

Diğer kedim 1 yaşından büyük orijen yiyor ama çoğu üst düzey mamaları denedik biraz seçici bu ufaklık deneyerek arıyoruz artık ucuz mamalara bakıyorum belki sever diye

rosiefrs

bence feliciada iyi dediğim gibi numune isteyebilirsiniz

Erogluekiin

Bütçeniz varsa tabii ki saydığınız mamalar harika keşke hepimiz o mamaları alabilsek

Yuusuft

Küçük kedim yemiyor çok farklı bir kedi vücut yapısı fit çok mama yemez acıkmaz bünyesi böyledir belki bilemiyorum