Kedim İçin Hem Uygun Fiyatlı Hemde Sağlıklı Bir Kum Almak İstiyorum Marka Önerilerinize Açığım

rosiefrs

Kedim İçin Hem Uygun Fiyatlı Hemde Sağlıklı Bir Kum Almak İstiyorum Marka Önerilerinize Açığım

9 CEVAP

Ozge00

Proline kokusuz olani iyiydi ama toz yapıyor işte. Kim ne derse desin bence en iyisi pelet yaz toz yok dağılma yok mis gibi

Garden mix aktif karbonlu kum
-1. Topaklanması çok iyi
-2. Koku emeciliği yüksek
-3. Patiye yapışma oranı az bü yüzden etrafa daha az saçılıyor

bademthecatt

Vancat

Anonymus386040

Bunu daha önce defalarca yazdım yine yazıyorum. Kum performansı kediden kediye değişiyor. A markası bir kumu insanların yarısı beğenirken diğer yarısı beğenmiyor. Ben çok beğensem dahi örneğin sizde koku yapabilir. Bu sanırım kedinizin yediğine/içtiğine göre değişiyor. Örneğin çoğu kişi Vancat önerir ama ben aşırı şikayetçiydim o kumdan.

Yani memnun kalacağınız kumu deneyerek bulmanız gerekir. Ben yine de hem uygun fiyatlı, hem de çoğu insanın memnun kaldığı kumları yazayım. Siz deneyin.

Vancat, LindoCat, Sanicat, ClearCat, Proline, PisiPisi, Akkum

Ben şahsen ClearCat kullanıyorum, şu ana kadar en memnun kaldığım kum Clearcat ve Lindocat ama kimse memnun kalacağınızın garantisini veremez deneyerek öğrenmeniz lazım.

Ayselgns

Pisi Pisi deneyin lütfen.

Siyammm

Dilangumduz prolinedan memnun kalan varmï? :)
Ben pisi pisi kullanıyorum koku olmuyor. Tozutma da yok ben memnunum

Siyahiinci

Reflex öneririm, orta fiyat ama gayet iyi bi ürün

Bikedi

Aktif kaebonlu kumlar ilk basta pahali gozukebilir ama normal kedi kymlarindan daha uzun sure kullanilabiliyor ve hic koku yapmiyor.

Gzgz231

Biz catwak’ın sabun kokulusunu kullanıyoruz güzel kokuyor ve güzel topaklanıyor memnunuz:)