Kedi Alerjisi

ozgesahinn

Kedisi alerji olan ya da bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? Beş aylık kedim var ve üç dört aydır hep aynı belirtiler var veteriner alerjiden şüpheleniyor hapşırıyor burnu ıslak oluyor hatta iki gündür öksürüyor burnu tıkalı gibi bazen nefes alırken zorlanıyor ama yemesi içmesinde oyun oynamasında bir sıkıntı yok. Yinede onu böyle görmek beni üzüyor acaba bir şeyi mi var diye endişeleniyorum.

3 CEVAP

Kan tablosu ne durumda bir takım viral testler de yapılabilir. alerji gibi durmuyor pek fazla alerji olsa deride de bir takım reaksiyonlar meydana gelirdi tabi en doğru bilgiyi tüm bulguları düzgün bir biçimde aldıktan ve muayene ettikten sonra söyleyebilirim

ozgesahinn

Bildiğim kadarıyla yapılan testte sadece demir eksikliği olduğu ortaya çıkmıştı o sıra rahatsız diye bir şey yapılmamıştı

testi atarsan birlikte yorumlayabiliriz. hayvanlarda insanlar daki gibi demir eksikliği diye bir durum yok kan değerleri düşüktür ve buda yavru bir kedi için önemli bir risk taşır