12 Günlük Yavru Kedim Kakasını Yapmıyor

Merhaba 12 günlük bi yavru kedim var annesiz 6 gündür bakıyorum bugün hiç kaka yapmadı karnına sırtına masaj yapıyorum yapmıyor mamasının içine zeytinyağı koydum biraz poposuna da sürdüm karnına masaj yaptım yine yapmadı veterinere sordum ama hiç ilgilenmedi 2 3 mamada bir yapması normaldir dedi ama bugün hiç yapmadı yardım edin nolur korkuyorum bişey olucak diye

7 CEVAP

Ayben02

O kadar küçük kedilerin genelde poposuna ıslak bezle masaj yapıyorlar ki kaka yapsın çünkü anneleri popolarını yalayarak uyarıyor bağırsakları

Ozge00

Kedi sut tozu vermek lazım 2 aylik olana kadar, normal mama sorun yaratır.

Ozge00

O kadar kucuk kediye bir sey yapmıyor çoğu vet. Zeytinyağı ile Poposuna masaj yapın. Bagirsaklari gelişmemiş olduğu icin yapamazsa maalesef hayatini kaybeder, daha önce bende yaşadım kurtaramadik. Umarım kurtulur sizinki

Ozge00

Belki aksama kadar yapar. 2 saate bir sut veriliyor diye biliyorum, her seferinden deneyin. İnşallah yapar

Ozge00

Belki yarin da yapar. Zaten karnı şişiyor kabiz olunca.

Kedi sütü tozu veriyorum zaten biberonla mamasını içmesinde de sıkıntı yok çişini öncekilerden fazla yapmaya başladı ama kakasını yapmıyor acaba kakası yok mu var da yapamıyor mu bilmiyorum ki karnı da çok şiş değil normal ama her mamadan sonra yapıyodu bugün n hiç yapmadı

Amin inşallah