İç Parazit Hapı Kullanımı

narimacat

Kedilerine caniverm iç Parazit hapı aldık.1/2 tablet vermemiz gerekmiş.Bu hap iç Parazit olmadığı halde de kullanılır mı?Sokak kedileri için.Tam olarak nasıl kullanılır?Yani nasıl vermeliyim vs.2.5 yaşlarımda aşı ve iç Parazit hapı ilk defa kullanacak

2 CEVAP

elifozzdemiir

eger parazit varsa kusar ilactan sonra

Ayben02

Sürekli bizim eve giren bize alışmış bir sokak kedisi var bahçemizde ben de ona ilk defa hap yutturdum yutturmaya da devam edeceğim ama paraziti var mı bilmiyorum vet hekime danıştım verebilirsin dedi