Orijen Vs Acana

Selinn_Loraa

Bence ikisi de çok iyi mamalar ama. Sizce hangisi daha iyi?

5 CEVAP

Siyammm

Çoook uzun süre önce birisi sitede bu mamalardan birinin kansorojen içerdiğini yurtdışında yasaklandığını yazmıştı . Hangisi hatırlamıyorum

Siyammm

"Merhabalar, o dün cevresinde vet kapalı yazan kişi benim. Acana orijen gibi markaları pek önermem = kanserojen madde barındırıyorlar"
@Alaracatlover Nisan ayında yazmış.

elberp

İkisi de aynı firmaya (Champion Petfoods) ait. Orijen, Acana'dan bir tık daha iyi. İkisi de iyi mamalar. 2 sene önce Acana'yı uzun süre kullanmıştım gayet iyiydi. Orijen'i de 4-5 ay kadar kullandım, kısırlaştırmadan sonra ND'ye geçiş yaptım.

Selinn_Loraa

@Siyammm öyle mi? Tabi bazı yalan haberler de olabiliyor. Doğru da olabilir bilemiyorum. Aslında bu zamana kadar hiç denemedim ama çok tavsiye almıştım :)

Selinn_Loraa

@Siyammm yardımınız için çok teşekkür ederim :)

@elberp bende iyi diye duydum, hiç denemedim ama çok teşekkür ederim❤❤❤