Mystic Nasıl Sizce?

Selinn_Loraa

Çoğu kişi uygun fiyatlı mama olarak Mystic öneriyor. Nasıl sizce? Burada baktığım çok fazla yavru kedi var ve uygun fiyatlı mamaların iyi olacağını düşünüyorum. Deneyen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ederim :)

7 CEVAP

Ozge00

İyi. Kullanabilirsiniz. Baska uygun fiyatlı mama bilmiyorum, yok da sanırım. Et alip verin daha iyi bence, mama fiyatları ile yarışır

Ozge00

Artık hayvan beslemek bir lüks oldu :D

Ozge00

Ben kullanıyorum Mystic, iyi de geldi. Size kalmış ben memnunum şimdilik, tuy dokumune iyi geldi. Bence sokaktakilere vermek icin de cok ideal.

Siyammm

Bende kullanıyorum aşamasiz geçiş yaptım kakada sorun olmadı maşallah tüyleri iyi ama bu fiyata daha iyisini bulabileceğimi sanmıyorum ama bir süre sonra sıkılacak o zaman neye gecicem onu düşünüyorum

Selinn_Loraa

@Ozge00 teşekkür ederim❤ kararsızım şu an. Bir deneyim olmadı :)

Selinn_Loraa

@Ozge00 evet deneyeceğim inşallah. Çünkü burada bir sürü yavru kedi var :) onun dışında sokakta, barınakta ve evde baktığım kediler de var. O yüzden yetişemiyorum hepsine. Uygun fiyatlı istiyorum ama kaliteli de olsun istiyorum. Mystic iyi olabilir bence, teşekkür ederim tekrardan❤

Selinn_Loraa

@Siyammm çok teşekkür ederim :) evet bende almayı düşünüyorum❤