Çok Soru Sordum Biliyorum Ama

Berrefilizzz

Kedim 4 senedir bizimle ben 14 yaşındayken aldık ben okuldayken hep annem ilgilenirdi ve şu an kakası dondurma kivamindan biraz daha sert kedimin kakasının 4 senedir böyle oldugunu söylüyor ben okuldayken hiç bakmamıştım kakasına son 2 3 aydır bakıyorum sizce genetik midir yani kedimin yapısı böyle olabilir mi

5 CEVAP

sforselin

Genetik olan bir kaka şekli olduğunu sanmıyorum. Bir bağırsak problemi olabilir bence. Bir hekime danışın derim.

guloruc

Zaten kedi kakası dondurma kıvamından biraz sert olmaz mı? (Erimemiş dondurma kıvamında)

guloruc

@sforselin Dondurma kıvamından biraz sert demiş. Küreğe bulaşma olmuyor diye düşündüm. Gerçi hangi dondurma oluşuna göre değişir mc donalds külah dondurması mı maraş dondurması mı:))

Berrefilizzz

O zaman normal yani kakası erimemis dondurma kıvamında evet

sforselin

Yani alırken küreğe sürülmüyor mesela. Dondurma kıvamı biraz daha yumuşak sanki.