Mama Seçimi

2 bucuk aylık tekir kedim için Daha önce advance mama kullanıyodum mama bitince babam veterinerden brit care almış bu markayla ilgili hiç bilgim yok nasıl bir mama kalitelimi yardımcı olursanız cok sevınırım

9 CEVAP

abdurrahmany

advance iyi bir mama değil içeriğini araştırın lütfen brit care e devam ancak bütçeniz yeterli değil ise bozitayı inceleyin derim.

dollfacepersian

Brit Care çok iyi bir mama. Kedili bir hayat bloğunda hakkında bir yazı yazılmıştı. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim

harikayanadur

brit care e devam et bence ikisinin içeriğini kıyaslayınca advance nin içeriğinin yeterli olmayacağını göreceksiniz.

Gofretsla

Brit care çok güzel mama devam edin derim royal canin hills Propan dan 1000 kat daha üstün bir mama

Gofretsla

ÜSTELİK ADVANCE ÖNERİLMEYEN MARKALAR ARASINDA

tika_waylan

Mama değişimi genelde sıkıntılı oluyor diye duymustum. O sebeple mamaları karıstırarak vermek gerekiyormus. Ben pro plan kullanıyorum ama su an hediye olarak Acana geldi ondan da azıvık koyarak karıstırıyotum bir şey olmasın fiye. Brit Care cok iyi dşye duydum eger severse devam edin içinde Gluten Gdo yok diye hatırlıyorum

AdaMira

Evet brit care güzel bir markadır

kediaskim

Bence advence kullanıyorum memnunum. Brit care de iyi mamadir ama imkanınız varsa advenceden devam edin

2 kilo almış bu bittikten sonra yine advance alsam mama degısımı kedıyı olumsuz etkılermı