Eldiven Tarak Hakkında

Selinn_Loraa

Merhaba :) samoyed cinsi köpeğim var. Yavru olmasına rağmen çok tüy döküyor. Sık sık tarıyorum, çeşitli siteler de eldiven taraklardan gördüm. Kullanan varsa cevap yazabilir mi? Onunla taramak kolay oluyor mu? Taradıktan sonra eldivenden tüyleri temizlemek zor olmuyor mu? Bana zaman ayırırsanız çok sevinirim❤

6 CEVAP

sforselin

Kedim için kullanıyorduk ama taraklar kadar etkili değil bence. Yine de tarakla beraber kullanabilirsiniz. Hafif nemlendirirseniz tüylerin etrafa dağılma ihtimali azalır diye düşünüyorum.

Ozge00

Evet tarak kadar iyi almıyor. Furminator en iyisi bence, on harici normal tarak kullanabilirsiniz.

Selinn_Loraa

@Sforselin çok teşekkür ederim. Zaten normal tarak kullanıyorum ama deneyenlerden bir bilgi alayım dedim :)

Ozge00

Benimki taratmiyor kendini o yüzden aldım, tariyorum ama hani pek almıyor. Ayrıca elektiriklenme yapıyor çok. Kedime Elim degdi bir keresinde elektirik çarpmış gibi oldu, o da cok korktu zaten. Nemlendirip de kullanılabilir bence

Selinn_Loraa

https://www.************.com/evcil-hayvan/true-soft-touch-kedi-kopek-taragi-ve-tuy-tarak-tarama-fircasi-eldiven-hayvan-firca-bakim-el-seti_pdp_554060595

Yani bundan, fotoğraf eklemeyi unutmuşum :)

Selinn_Loraa

@Ozge00 yardımınız için teşekkürler❤ dediğinize bakacağım :)