True Instinct Marka Hakkında

Ulku_Pera

Arkadaşlar bu mamayı kullanıp deneyimleyen var mı ? Açıkcası içeriği çok iyi fakat ürünün içerik açıklamasında yazmamışlar petlebi de ama arka ambalaj resminde domuz unu yazması kafamı karıştırdı.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

4 CEVAP

Ulku_Pera

Şu doğru mamayı bulma işi gerçekten insanı kanser eder :( benim kedim bir de standartların dışında 3,5 yaşında ama yavru kedi kadar 6-7 aylık gibi büyüyemedi malesef o yüzden de sürekli bir mama krizimiz var

rosiefrs

et oranına bakmalısınız.evet bazı markalarda direk domuz etinden bile yapabiliyorlar mamayı

AsenaTuncay

Nd'nin de var domuz içerikli maması. True instinct bende kaç gündür araştırıyorum yorumlar ve içerik iyi gözüküyor da deneyimleyip bilgilendiren olursa çok makbule geçer.

izelizl

İçinde tavuk unu var Türkçe çevirisindeki et oranı yanlış. Ama kullananların memnun olduğunu gördüm oda var..