Bitmek Bilmeyen Tuvalet Kokusu

Ares87

İki kedim var iki tane kapalı tuvalet var biri XXL birinin kapısı var sadece bir yaz tuvaletler balkondaydı fakat bugün kullanmadığımız tuvalete koyduk şuan temiz olmasına rağmen koku var kum magicsand içine karbonat döküyorum her gün iki kere temizliyorum kumu geçen gün boşaltıp tuvaletleri yıkadım ama ağır bir koku var daha önce de vancat kullandık aynı şekilde koku oldu hangi kumu kullanmalıyım kokuyu nasıl önlerim

28 CEVAP

Ozge00

Arkadaşlar aktif karbonlu olanlarini deneyin, aradaki farki göreceksiniz zaten

Sudeckmkc

Naturel bastet çam peleti ve biokitty bentonit kumu tavisye ederim içine yeşil çay ya da karbonat karıştırıyorum koku olmuyor

gulsundusmez

reflex fiyatına göre de memnunum

gulsundusmez

reflex fiyatına göre de memnunum

dtaylan03

Biraz pahalı ama aktif karbonlu kum kullanmanızı önerebilirim. Benim o anlamda şikayetim az. Bir de ND gibi ya da Acana/orijen gibi içeriğinde doğal et miktarı fazla mama kullanıyorsanız, o nedenle de kakada daha ağır bir koku olabilir normaldir

Ares87

Ayben02 ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım karbonattan yana parçalanma vs.

Ares87

Suledoruk mamayı nd kullanıyorlar nd den sonra oldu zaten koku bu kadar kötü kokmuyordu daha önce kısır olan kedime mystick mama aldım diğeri hâlâ nd yiyor bitince ona da mystick alıcam peleti düşündüm aslında ama topaklanan istiyorum elimde ki kum bitimce aktif karbonlu kum alıcam hangi marka alacağımı bulamadım henüz veterinere danıştım herhangi bir sağlık problemi yok şükür

Ares87

Ozge00 şimdi naturalbastet fiyatına baktım 7 lt si 39.90 fazla geldi çünkü evde iki kedim var beni maddi olarak zorlar aktif karbonlu olan kum alsam önerebileceğin bir marka var mı ?

Ares87

Şuan zaten magicsand kullanıyorlar bir daha ki sefere ilk kumumuz olan proline alacağım onda sorun yaşamamıştım eğer yine olmazsa magicsand aktif karbonlu olanından alayım deneme yanılma elbet buluruz

Ares87

Sevval hanım daha önce royal yiyorlardı koku olmuyordu bende nd de protein fazla olduğu için koku olduğunu düşünüyorum

Ares87

Bikedi daha geçen salı günü komple yıkadım tuvaletleri akkumu soracaktım bende Migrosta var fiyatı da iyi gibi geldi sırayla deneyerek bulacağız sanırım

Ares87

Evet ozge magicsand kullanıyorlar şuan

Ares87

Aktif karbonlu alacağım umarım yakın zamanda istediğimiz gibi bir kum buluruz hepinize teşekkür ederim