Malt Macunu

Selinn_Loraa

Selam :) öncelikle Petlebi sitesi güvenilir mi? Bende buradan almayı düşünüyorum ama. Yani hızlı geliyor mu? İyi mi? Sonraki sorum burada çeşitli markalarda malt macunu gördüm. Siz hangi marka kullanıyorsunuz? Hangisinden memnun kaldınız? İyi akşamlar herkese, cevaplarsanız sevinirim❤

7 CEVAP

Ozge00

Evet güvenilir, bize 3 gün icinde gelmişti siparişimiz en son.

AsenaTuncay

Ben siparişi veriyorum ertesi gün geliyor yurtiçi kargoyla çok memnunum. Gimcat'in maltları ve diğer ürünleri güzel. Malt özlü yaş mamaları var onlardan da memnunum.

emiragacci

Gimcat marka gayet iyi bir marka

MiaLuna

Bizde petlebiden 3 siparis verdik...bir veya iki gun icinde mutlaka geliyor...urunlerin paketlemesi super...biz memnunuz....
Malt olarakta trixe markayi kullaniyoruz..onceden gimcat kullaniyorduk...iki kedi olunca butceyi zorladi..daha sonrasi trixe kullanmaya basladik..memnunuz..

Bikedi

Gimcat markayi burdan aliyorum 1-2 gune geliyor.

Selinn_Loraa

@Ozge00 çok teşekkür ederim. O zaman alışverişimi buradan yapayım :)

Selinn_Loraa

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim :) evet bende gimcat kullanıyorum ama sizden de bir fikir alayım dedim❤