Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Arkadaşlar lütfen !

Goupe
Goupe

114799


Arkadaşlar bildiğiniz gibi tatlış bir çakılım var ama çok kötü huyları var. Tırmalayabileceği bir sürü şeyi var + koltukları falan tırmalaması serbest ama tırmalamıyor sadece yatağımı ve elimi tırmalıyor. Kedimi doğru düzgün sevemiyorum. Isırıp elime tırnak atıyor. Elime kapşonlunun kolunu çektim ve öyle sevmeyi denedim elim şuan kanlar içinde. Lütfen yardım edin. Gerçekten şuan bile çok ciddi şekilde elim kanıyor.

17 Cevap

dollfacepersian
dollfacepersian

123853


Tırmalama tahtası var mı? Var ise nasıl bir alıştırma yöntemi yaptınız?
Dış kasıma oyuncakları önermiştim size. Aldınız mı?
Sevmek için zorlamayın. Daha kötüleşir bu durum

Goupe
Goupe

114799


Tırmalama tahtası var kedi spreyi gibi şeylerle çekmeye çalıştık. Ama hiç ellemedi. Bu sefer koltuklara sıkmayı denedim yine olmadı sadece yatağımı tırmalıyor birde elimi. Diş kaşıma oyuncağını daha alamadım. Sevmek için zorlamıyorum kendi kucağıma geliyor bende kafasını ellediğim anda saldırmaya başlıyor. Heralde oyun sannediyor ama acıttığını bilmiyor. Tırnakları çok uzun ve sivri derime batırıyor ve çok zor çıkartıyorum.

Goupe
Goupe

114799


Bu arada hayır demeyide öğrenmiyor. Ayna testi yaptım geçemedi. IQ sü düşük ama en azından hayırı öğrenemezmi

dollfacepersian
dollfacepersian

123853


Tırnaklarını kestirin. Ayna testi de neymiş? IQ su düşük muymuş. Saçma sapan şeylere inanmayın. Aynaya bakınca ne tepki verdiği hayvanı zeki veya gerizekalı yapmaz. Benimki ayna görünce bakıyor öyle ama her şeyi anlıyor ve biliyor. Hayır 'ı anlıyor ama yinede kendi istediğini yapıyordur. Çünkü o kadar zeki hayvanlar.
Sizin bunları söylemeniz beni gerçekten şaşırttı. Bu kadar saçma bir şeye inanacak birine benzetmemiştim sizi.

dollfacepersian
dollfacepersian

123853


Bu arada lütfen size kötü bir şey söylediğimi düşünmeyin.Biraz çıkıştım farkındayım ama cidden çok üzüldüm o yüzden bu şekilde konuştum

AdaMira
AdaMira

2322


kedilerin tırmaladıkları şeyler koltuk tırmalama tahtası vs aynı köpeğin bir yere kokusunu bırakması gibi. Yani tırmaladıkları şeyler mesela yatağınız onun yattığı yerin yakınlarındamı. kedilerin alanlarını belirlemesi de tırlamak ile olur ama eliniz konusunda bir şey diyemem.

Goupe
Goupe

114799


Dollfacepersian bunlar gerçekten saçma sapan şeyler değil. Bunu araştırmacılar kullanıyor. İnternette çoğu sitede bunu görebiliyorum. Saçma sapan olduğunu nerden çıkardın? Örneğin bu testler ile sirklere yunus alıyorlar. Konuşmanızda çok kötü. suçluluk duygusunu vermeyi abartırsanız geri sekebilir. Özellikle benim gibi agresif insanlardan. Benim söylediklerime inanmıyorsan internete "Ayna testi" yazarak bir sürü kaynağa ulaşabilirsin.

Gizema
Gizema

1029


kediniz ergenlik dönemine girmiş ola bilir

Gizema
Gizema

1029


kediniz ergenlik dönemine girmiş ola bilir

Goupe
Goupe

114799


Gizema olabilir yanlız kalmak istiyor heralde :)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
420 Görüntüleme
17 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor