Kediye Yoğurt Vermek

Selinn_Loraa

Selam :) kedime arada yoğurt veriyorum. Çünkü kedilerde sağlıklı olduğunu duymuştum. Sizde veriyor musunuz? Veriyorsunuz ne sıklıkla? Benim soruma zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim❤ iyi akşamlar :)

21 CEVAP

Selinn_Loraa

@Latahzen27 olabilir tabi, hepsi sevmeyebilir :) her kedinin karakteri farklı sonuçta.

Selinn_Loraa

@Seymaaacaan çok teşekkür ederim. Evet markette ki mamaların içinde ne olduğunu bilemeyiz :) ev yoğurdu, anne yoğurdu en iyisi jhjggafjddxxhjffjhdc

sforselin

Kalsiyum, potasyum fazlalığı böbrekleri de kötü etkileyebilir zaten. Yoğurda belki alıştırabilirim diye gimcat'in ödül mamalarından aldım yoğurtlu. Şeker var biraz içinde ama belki alışır yoğurt yemeye diye. Umut fakirin ekmeği :'

bbeyzvv

kefir içiremeyenler dediğim taktiği denesin ben öyle öyle alıştırdım

veterinerimiz sade kefirin market kefiri de olsa bağışıklığa iyi geldiğini söylemişti

Ev yapımı olursa günde 1 çay kaşığı gayet sağlıklı kesinlikle verebilirsiniz :)

Nisalily

Haftada 1 yemek kaşığı demişti veterinerimiz 1 yemek kaşığını günlere bölüyorum ben. Ev yoğurdu olması daha iyi.