Veteriner Seçimi

Cbcan

Merhabalar. Veteriner seçiminde oldukça zorlanıyorum sürekli olarak gittiğim fatih hayvan hastanesi var çok ilgiler hemen her konuda yardımcı oluyorlar fakat yoğun bir klinik hijyenden emin olamiyorum. İstanbul Avrupa yakasında şişliye yakın onerebileceginiz veteriner kliniği var midir acaba. Özellikle kısırlaştırmada uzman olan. Ben pinpirikli bir insanım açıkçası her seye de burnumu sokarım oğlumdaki tüyleri bile tek tek incelerim o yüzden içim rahat etmiyor bir türlü

1 CEVAP

sevvalyelen

Avrupa Yakasında değil ama cerrahi veteriner olan tanıdığım var, yanında stajımı yapmıştım. Kısırlaştırma konusunda iyidir, ben de oğlumun kısırlaştırmasını ona yaptırmıştım. Kavacık'ta kliniği gitmeyi düşünürseniz, özelden adresi atabilirim.