Bonacibo Zararlıysa Mito Da Mı Vermeyelim

bbeyzvv

arkadaşlar vet masrafı yüzünden taşınma yüzünden maddi çöküşlere girdim mito uygun diye eski mahallemdekileri beslemek kolay oluyodu çok da seviyolardı yine alsam sorun olur mu ya benim yüzümden kötü olsunlar istemiyorum ama zaten açlar şu an taşındık diye

*ay bu arada sevincimi burda da paylaşayım yeni mahallem tamamen hayvansever fğdğfkeşflfğ kedi evleri besleme yerleri falan var ama karşı apartmanda birinin kedisi balkondan atlicak gibi yapıyo yarın onu bulup uyarmaya çalışıcam umarım ters tepmez

7 CEVAP

AnneRoss

Bu arada ne kadar şanslısınız, benim mahallemde çocuklardan yaşlılara su kaplarını çalıyolar

AnneRoss

Yani elinizde varsa bitirin tabii, aç kalmalarından iyidir ama Mito da iyi içerikli bir mama değil bildiğim kadarıyla :(

bademthecatt

Uygun fiyatlı mamaların çoğu iyi içerikli değilki mantıken düşününce ee pahalı mamalarda alamıyoruz sokaktakilere malesef ama ben enjoy kullanıyorum memnunum severek yiyorlar şu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadık enjoyda çok büyük taneli değil fotoğrafını atarım istersen bakarsın

sforselin

Küçük paketlere siz ayırırsınız. Her şekilde büyük paket almak daha avantajlı çünkü.

Zeynepulku

Sokaktaku kediler için verilebilir. İmkânınız varsa reflex mystic vermeniz daha faydalı olur

bbeyzvv

gecem iyileşene kadar sokaktakilere uygun almak zorundayım çünkü her ay yaklaşık 200 veteriner masrafım var sadece gece için o da aşılar yaklaştı zaten ama masraflar azalıca sokaktakilere de mystic alıcam o aklımda zaten

bbeyzvv

elimde hiç mama yok şu an yeni alıcam mitonun sevdiğim yanı minik minik paketlerde olması aslında 15 kilo alırsam eski mahalleye gitmek için araba ayarlamam gerekecek

sizin önerdiğiniz uygun böyle minik paketi mama var mı ya