Kedim İsal Bunun İçin Refflor Kullanıyorum Kaç Günde Toparlar Kullanan Oldumu Acaba

Papelll

Kedime birazcık süt vermişler bir yemek kaşığı kadar yavaş yavaş isal oldu iç parazit aşısıda varılmamıştı kedim iki buçuk aylık hemen veterinere götürdüm ve iç parazitini yapıp refflor adında ilaç yazdı isalı biraz toparlandi gibi bugün 4 günü ama tam olarak değil hala yaş olarak yapıyor ve parazit aşısından sonra kokulu bir kakası olmaya basladi istahı ve hareketliliği yerinde kac güne düzelir aynı durumu yasıyan oldumu yardımcı olurmusunuz lütfen :(((

1 CEVAP

emiragacci

Size tavsiyem tuvaletinde ki kumu tamamıyla değiştirin ve tuvaletini sirkeli su ile yıkayın hayvan parazitli tuvalete yaptığı İçin sürekli ishalimsi bir dışkısı olabilir benim kedimde iç parazitten ishal oldu veterinerim bu şekilde tavsiye etti ve ishalini tamamıyla kesmiş oldum.