Kedimin Aşı Yeri Şişti!

elifdizman

Ensesinden 14 gün önce kuduz aşısı oldu bugün farkettim aşı yerinde nohut kadar şişlik var. Oynuyor. Ciddi bir durum mu?

4 CEVAP

Merve203

Aşı sonrasinda, asi oldugu kisma masaj yapmak gerekiyor. Şişlik hemen igne olduktan sonra basladiysa sıkıntı yoktur. Fakat sonradan gelistiyse onu bilmiyorum

DoraFiko

Aynı durum benimde başıma geldi. Hergün elim gittikçe maşaj yaptım. Bi düzelme olmadı sonra hekimimize gittim pıhtı dağıtıcı bir merhem verdi sabah onu kullanarak masaj yaptım şuan mercimek kadar kaldı. Bizimki iri kabuklu fındık tanesi kadar vardı. Ama öyle hemen 1 haftada geçmesini beklemeyin baya sürüyor ufalması yani bizimki öyle oldu

damlan

Korkmayın kuduz aşısından sonra bizimde balımıza geldi hergün oraya 15 dakika ovayın 1 ayda ancak geçti bizimkisinin.

Mrtkaytan

Aşı sonrası şişmelerin normal olduğunu söylemişti veterinerimiz.. kediniz duruyorsa masaj yapabilirsiniz