Yavru Kedinin Kusması

Arkadaslar dün akşmaa doğru yavru bi kedi buldum araba carpacaktı yolun ortasınd aduruyordu benfe aldım eve getirdim başına bir is gelmesin diye geldiginde gayet keyfi yerindeydi oyun oynuyodu kendini sevdiriyodu vs fakat bu gun uyandigimda kusmuştu peynir ve ekmek vermistik onu kusmus arkasindan 3 kerede beyaz bi sıvı kustu hâla devam ediyor nedeni ne olabilir nasil geçicek bu

2 CEVAP

Kevserhaksever

Veterinere götürün pek çok sebebi olabilir.

Veteriner yok ilçe dişina cikmam gerekiyor imkanim yok suanda