Kedimin Dişi Sallanyo Ne Yapabilirim

Gizema

dişi kedim lulu 4 aylık tekir bir kedi fakat son iki gündür sürekli uyuyo ve yemek yiyemiyo iki dişi birden sallanıyo ve ben napacağımu bilmiyorum lulunun dişini kendimmi çekmeliyim ne yapmalıyım??

2 CEVAP

Goupe

Kedilerin dişlerinin çekildiğini hiç duymadım kesinlikle veterinere götür.

dollfacepersian

Kendi düşer,siz ellemeyin. Düşmesine yardımcı olmak ve bu süreci daha rahat atlatmak için diş kaşıma oyuncakları almanızı öneririm