Kedim Kızgınlıkta Daha 5 Aylık

Janetdm

Merhaba Arkadaşlar.
Kedim 5 aylık fakat kızgınlık dönemine girdi.
Evin içinde.
Dışarıda olan kedilerim arada eve geliyor, onlarla oynuyor ama genel olarak evde bizimle.
1 aydır neredeyse eğilip cinsellik pozusyonunda duruyor, bize sürtünüyor, tuaf bir şekilde miyavlıyor. halılara sürtünüyor.
Benim kedimin kardeşini sahiplenen iş yerinden bir abim var. Onun kedisinde hiç böyle sorunlar yok. Benimki neden böyle oldu.
Korkuyorum, haftaya kısırlaştıracağız ama ya kızgınlığına denk gelir de asabi olursa diye endişeleniyorum.
Ne yapmalıyım neden böyle oluyor.

3 CEVAP

Zeynepulku

Normal bazı kediler cinsel olgunluğa erken ulaşıyor endileselenmeyin kisirlasinca bir problem kalmaz. Kızgınlıkta kısırlaştırma yapılmıyor zaten.

Zeynepulku

Kızgınlığını bitmesini bekleyeceksiniz

Janetdm

1 gün kuduruyor. Bir gün sanki hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor.
en fazla 2 gün sakin sonra 1 2 gün deliriyor. Sürekli böyle