Kedim Saklanıyor Ve Miyavlıyor

senanazqwe

Merhaba. Dün sahiplendiğim yavru kedi eve geldiğinden beri lavaboda saklanıyor ve hiç durmadan yüksek sesle miyavlıyor. Oradan çıkmadığı için temizledik ve o lavaboyu kullanmıyoruz. Yemeğini, suyunu, tuvaletini yanına koyduk. Bu doğru mu ve saklanıp miyavlaması normal mi? Kedimiz 2 aylık, scottish fold, dişi.

2 CEVAP

belki yeni gelmiş diye sizden korkup saklanmaya çalışıyordur ama miyavlamayı bilmiyorum

rosiefrs

bi süre kendi kabına çekilecek 3-5 güne alışır yavaş yavaş benim kedimde yabancılamıştı.zamanla olacak şeyler.kucağınıza alıp masaj yapmaya çalışın güvenecektir