Aru-Metro Market- Mama&Enjoy Mama

Zeynepulku

Uzun zamandır sokak kedileri için aru kedi maması kullanıyordum kediler çok iştahla yemese de icerik olarak sade ve fiyatına gore iyiydi protein miktarı %30lara yakindi diye hatırlıyorum. 10kgsi 80tl civariydı.internette 15 kglik enjoy mamayi 125 tlye aldım farklılık olsun diye içerik olarak kesinlikle aru'dan kotu olmasına rağmen kediler bayıltarak yedi. Aru kedi manasının yüzüne bakmayan kedim enjoy paketini acar açmaz yemeye çalıştı. Bunun ilk basta iyi bir şey sandım ama düşününce içerik olarak gerçekten bu kadar kotu bir mamayi kedim ND mama yer gibi niye yedi diyen içine katılan bir cok ise yaramaz tatlandırıcıdan olduğunu fark ettim. Eğer sokak kedileri için mama alacaksanız eğer metro market varsa şehrimizde enjoy değil aru alın. Ben her gün veya 2 günde bir beslenme yaptığım için kediler sürekli bu enjoydan dolayı rahatsız olabilirler diye düşünüyorum. 3 gündür bu mama ile besliyorum ve bugün her gün mama verdiğim kedi kustu, direk mamayi çıkardı içinden. Tekrardan aru alip karistırarak vermeyi düşünüyorum.

1 CEVAP

Zeynepulku

Hem fiyat olarak birbirlerine yakın ve içerik olarak daha temiz. İçinde gerçek et var yazıyor ama çok inandırıcı gelmedi fiyatına bakinca. Ama en azından hidrolize ciğer var emjoyda ciğer aroması :/ sokak kedileri için alternatif bir mama önerisi yapmak istedim