Kedimi Sahiplendiğimde Aynı İsimle Hitap Ettik Ama Tepki Vermiyor

rosiefrs

kedimi sahiplendiğimde aynı isimle hitap ettik ama tepki vermiyor.eski sahibi böyle koymuş.başka isimde denedik yine takmadı sağır ya da bi rahatsızlığı yok bu konuda.pisipisi diyince bile takmıyor.duman diyorum bakmıyor bile ne yapmalıyım?

3 CEVAP

alabalik32

Ödüi mamasını elinize alın seslensin. Eğer gelmezse siz gidin yanına bir kaç tane tattırın sonra gidin yanından başka yerden seslensin. Ben öyle alıştırdım. Şimdi nereden seslensem hemen çıkar gelir.

gulsundusmez

Çünkü küsmüş zavallı kedicik :/ biraz zaman ona ilgi alaka gösterin kucağınıza alamay kalkmayın.Oyun oynamaya ödül maması vermeye çalışın. Onunla konuşun göz teması kurun sevginizi hissettirin

rosiefrs

yio küstüğünden değil aksine aramız çok iyi anlaşıyoruz kucağımda da mırlamaya başlıyor hemen ama işte isim konusunda böyle bi durum yaşıyoruz @gulsundusmez