Köpek İçin Hangi Light Mamayı Kullanabilirim?

AYSLTN

Merhabalar, 11 yaşında orta ırk bir köpeğim var. 10 kilo olması gerekirken kısırlaştırma ameliyatından sonra 15 kilo oldu. Ayrıca tiroit hastası olduğundan çok hızlı kilo alıyor. Evde olduğundan çok hareket etmiyor. Light mama olarak ne kullanmalıyım? Proplan, Hils ve ND fiyatları birbirine yakın. Bütçem bunları alacak miktarda. Lütfen marka önerisinde bulunabilir misiniz?

3 CEVAP

Selinn_Loraa

Ben size N&D öneririm. Zaten dediğiniz gibi fiyatları birbirlerine yakın. Ama N&D aralarında en iyisi :) bu arada, umarım miniğiniz iyidir. Çok geçmiş olsun❤

AYSLTN

Öneriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Şimdilik gayet iyi sadece tombik tombik koşuyor :)

Selinn_Loraa

@AYSLTN çok mutlu oldum, iyi olmasına :)