Kedim Keyifsiz

Sees

4 aylık erkek kedim çok halsiz ve biraz ateşi de var.ara ara yemek yiyor ve az.hizli nefes alıyor.dişlerinden olabilir mi..dün başladı bu bulgular.

6 CEVAP

cansuuranus

Diş cıkarıyorsa ates yapar. Atesını olcdunuzmu ? Kac cıktı ?

cansuuranus

Diş cıkarıyorsa ates yapar. Atesını olcdunuzmu ? Kac cıktı ?

Sees

Vete aldim 2 iğne yaptı antibiyotik ve vitamin verdi.. enfeksiyon dedi..2 gündür tedavi uyguluyoruz..umarım iyileşir.halen keyifsiz oyun oynamiyor

Sees

Ateşi 39 idi

sforselin

39 normal aslında.

Sees

Sorun şu ki nefes alışı tuhaf.. normalde sırt üstü yatardı ama şimdi ya oturarak yada yüzü koyun uyuyor.tasirken de canı acıyor.nefes tıkanıklığı yaşıyor sanki...