Kedimin Üstündeki Böcek

Petizeb

Kedimin üstünde böcek var kahve rengimsi turuncumsu bir renk ne yapabilirim

3 CEVAP

uzumkitty

balkona çıkmıştır balkonda dolaşan sokak kuşlarının pirelerini almıştır veya sokakta gezdirirken pire bulaşmıştır. bir çok sebep var. kesinlikle yıkamayın çünkü yıkayınca da gitmiyor (denedik). en iyi yöntem arayın veterinerleri soru sorun kaç liraya iç dış parazit yapıyorsunuz diye. bize çoğu veteriner 100 tl dedi toplam. ama 2 yeri aradık 60 tl dedi. başka türlü bu pirelerden kurtulamazsınız. iç-dış parazit şart.

Gzgz231

Kene olabilir bir ara bizimkinde de vardı .

Zeynepulku

Vet hekime götürüp parazit yaptırın birde tüm vücudunu tüylerinin arasını kontrol edin başka var mi diye. Belki sadece böcektir bilemeyiz