Kedi Maması Önerisi

Fsena

MERHABA. MYSTİC KEDİ MAMASI NASIL? YETİŞKİN KEDİLER İÇİN?
YAVRU KEDİLER İÇİN NASIL ?

7 CEVAP

Ayben02

Ben kısır olanı kullandım çok memnun kaldım ama her kedi farklı tabi bazı kedilere yaramıyor

rosiefrs

kendi sitesinden ücretsiz numune alabilirsiniz bence gayet güzel

elifozzdemiir

icerigi guzel

miyaavv

içeriginin dendiği gibi olduğunu sanmiyorum sokaktaki kediler bile yemedi. Numune talep edin ilk once

selinsen_92

Bizimki mystic'e bayıldı ya hatta eski mamasını yemedi bunu denetince anlamadım bağımlılık yaptı resmen hayvanda. İçerik yazıldığı gibiyse iyi bir mama diyebilirim ama her kediye iyi gelmeyebilir tüylerini ve dışkısını gözlemleyip karar verirsiniz. Bu fiyata böyle içerikli mama yok en azından, bütçeyi arttirmak olursa aklınızda farklı öneriler de verebiliriz

bbeyzvv

yasincelik

içerikle mamayı yemeleri arasında bağ yoktur içeriği %100 doğru demiyorum ama şu ikisi arasında bağ kurmayın lütfem