Yeni Aşı Oldu Pire Geçebilir Mi?

firuze199

Bugün kızımın suratında dolaşan minicik bir böcek gördüm pire mi değil mi anlayamadık hemen aldım kahverengiydi rengi fakat başka görünmüyor ve daha bu ayın 19unda iç dış parazit oldu yine de olabilir mi?

1 CEVAP

rosiefrs

aşısını olurken veteriner kontrol ediyor zaten bir sorun varsa aşısını yapmaz önce parazitler geçirilir hastaysa düzeltilir sonra aşı yapılır.eğer öyle bir şey varsa onuniçin spreyler var alabilirsiniz onun dışında veterinere baktırmadan önce tarayın bence inceleyin uzun pire tarağı gibi bir tarakla