Brit Care Missy Nasıl

Merhaba arkadaşlar 2 tane ksır kedim var pek kısır mama sevmiyorlar sizce brit care missy yerlermi ve içeriği nasıl orta bütçeli olduğum için bunu ideal gördüm yada bu fiyatta önerebileceğiniz başka mama varmıdır cevaplarınızı bekliyorum ????????

4 CEVAP

rosiefrs

https://www.youtube.com/watch?v=V-pgiHX_QDk

bu video işine yarar numune alıp kedini gözlemle hangisini severse onu dene benim tercihim felicia ve nd

bademthecatt

Orta bütçeyle alınacak güzel mamalardan biri badem severek yiyor bunu kullanıyoruz şuan ishal vs.yapmadı içeriğide gayet güzel alıp kullanabilirsiniz

Tamam cevaplarınız için çok teşekkür ederim ???? şimdilik brit care alayım bidahakinede felicia alırım ????

Arkadaşlar aldım mamayı yemediler aç da bıraktım ginede 3 4 tane alıp geçtiler bende sokaktakilere verdim onlar yediler valla 😔☺️