Quik Kedi Kumu

Selinn_Loraa

Selam :) arkadaşım kedi kumunu fazladan almış, bir paketini de bana verdi. Markası Quik kedi kumu. Görmüştüm ama hiç denemedim. Kullanan varsa cevap verebilir mi? Nasıl, güzel mi? Topaklanması ve tozuması nasıl? Benim soruma zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim, dostunuzla mutlu ve sağlıklı kalın❤

6 CEVAP

Ben kullandım, o fiyat aralığındaki kumlardan en çok tercih ettiğim kumdur kendisi. Kalın taneli olan ince taneliye göre daha az topaklanıyor ama eve dağılım da daha az. Ben memnunum.

Selinn_Loraa

@MuMueMuezMuezzMuezza yardımınız için çok teşekkür ederim❤ beğenmenize sevindim :)

Rica ederim Selinn_Loraa ????

Obsoru işaretini ben yapmadıım ????

Aaay!

Selinn_Loraa

@MuMueMuezMuezzMuezza önemli değil. Biliyorum yorum yazarken emojiyi soru işareti olarak gösteriyor :)