Numune Mama

Esila46

Merhaba arkadaşlar mystic numune istedim geldi bugün. Nasıl vericem ben şimdi? Napcam? Mystic almamışım evde yok numune istedim denemek amaçlı numune bittiği gibi eskisini mi vericem internetten istesem bile hemen gelmez ... :/

1 CEVAP

rosiefrs

önce numune paketinin birini verin denesin kakasına felan bakın kedinize uygun mu ona bakın eğer sevdiyse uygunsa mystic alın gelene kadar diğer numune paketlerini eski mamasıyla karıştırarak verebilirsin hem alışması daha kolay olur