Akkum Kedi Kumu

bademthecatt

Akkum kullanıp memnun kalan var mı? Migrosta 10 tl şuan birkaç paket alıp stoklamak istiyorum güzelse daha önce denemedim koku ve topaklanması nasıl ve hangi çeşidini tavsiye edersiniz?

4 CEVAP

Bikedi

Akkumun normal olani pek iyi degil. Koku tutmaz, topaklar parcalanir. Ama aktif karbonlusu cok iyidir. Ne koku olur ne baska bir sorun.

Bikedi

Ben karton kutuda olani kullandim. Aloeveraliyi hic debemedim. Ama aktif karbonlu yaziyor ustunde. Oyleyse aynidir.

bademthecatt

Aloe veralı olan mı

bademthecatt

Hımmm anladım ondan yok şuan stokta lavantalı ince taneli var :( başka kullanan var mı?