İmuneks Ve Lizin

narimacat

Diğer sorularımdan bilirsiniz.1.5 aylık kedi için imuneks şurup kullanılır mı?Ve de bio pet actşve felilysine gel kullanılır mı pakette 6 aylıkyçtan kğöğk kediler için 1 Gr demiş

6 CEVAP

cansuuranus

Imuneks surubu yavrumuz 2 aylıkken veterınıremız kendı onermısdı . Lysıne konusunda bıse dıyemıcem

Ozge00

Veterinerinize danışmanız lazim

gulsundusmez

ımuneks bağışıklığı güçlendirmek için sadece cc olarak iyi ayarlamanız lazım şırınga ile 0,5cc verebilirisiniz.Birde 2 aylık olmasını bekleyin

gulsundusmez

ımuneks bağışıklığı güçlendirmek için sadece cc olarak iyi ayarlamanız lazım şırınga ile 0,5cc verebilirisiniz.Birde 2 aylık olmasını bekleyin

ballokumu

Lizin toplu yaşayan kedilerde immün sistemi desteklemek ve fipten korunmak için veriliyor. Kedime vermek için zamanında bayağı araştırmıştım ama sonra bu takviyelerin karaciğer açısından iç açıcı olmadığını öğrendim bu yüzden vazgeçtim.
Şurup kullanılır tabii ki.

bademthecatt

İmuneks kullanabilirsiniz evet 0.5cc ben çok kez kullandım yavrularda ama lütfen veterinerede danışın