Kedi Kulak Ve Göz Bakımı

Bulutcemre

Sarman oğluma göz ve kulak temizleme losyonu alacağım ama hangi markadan alsam bilemiyorum. ( fiyat önemli değil kaliteli bir ürün arıyorum) önerebileceğiniz markalar neler?

10 CEVAP

gulsundusmez

Neden ki sarmanlarda göz problemi olmaz akıntısı mı var? Kulaklarını da kulak çöpü ile temizleyin. Gözünde ve kulağında problem varsa kesinikle vet'e sorun
Genel ise böyle şeylere girmeyin.

cansuuranus

Benım kedımde goz akıntısı var. Ben kaynatılmıs sogutulmus suyla sılıyorumgenelde.Ama cok lekelı olursa crystalin ile sılıyorum.ıyı bı markadır. Tavsıyede ederm . Bı arastırın derım

elifozzdemiir

crystalin sprey var veterinerimiz cok amacli oldugunu ve bizim bile dezanfektan yerine kullanabilecegimizi soylemisti hatta bizim goz temizligimizi ve kulak temizligimizi de crystalin ile yapmisti biraz daha arastirirsaniz bir suru olumli yorum gorebilirsiniz siz de kullanabilirsiniz bu donemde dezanfektan olarak agziniza bile sıkabiliyorsunuz

Mrtkaytan

Eczaneden 5 TL ye borik asit alıp suyla seyreltip, göz kulak silebilirsiniz...

sevvalyelen

Crystalin kullanılabilir, tanıtımını dinlemiştim. İnsanlardaki yaralarda dahi kullanılabiliyor.

bbeyzvv

göz bakımı gerektirmeyen cinsten değilse hastalığı yoksa göz temizliği gereksizdir
kulak için karlie solüsyon var bende memnunum kulağım içini değil kıvrımları temizleyin sadece

cansuuranus

Benım kedımde goz akıntısı var. Ben kaynatılmıs sogutulmus suyla sılıyorumgenelde.Ama cok lekelı olursa crystalin ile sılıyorum.ıyı bı markadır. Tavsıyede ederm . Bı arastırın derım

Ailurophile

benim kedimin de bir gözünde akıntısı var hafif kahverengi bi akıntı hatta veteriner eye cleaner diye küçük sarı kutuda bi temizleme losyonu verdi fiyatı 15tl her gün düzenli siliyorum ama kimisi damla kullan diyor kimisi ameliyat diyor kimisi de endişelenecek bir şey yok sadece tüy batıyor diyor yani bir kaç veterinere sormak en iyisi yoksa gözünden olmasın Allah korusun.

Bulutcemre

Göz akıntısı yok sadece göz ve kulaklarını düzenli bir şekilde temizlemek istedim.

Bulutcemre

Elexsus nasıl bir marka bilen var mı? Güzel indirime girmiş