Saldırma

2 aylık bir köpeğim var 1 aydır ona ben bakıyorum evdeki herkesle çok iyi anlaşıyor ama bana ve ablama her bizi gördüğünde hırlıyor ve saldırmaya çalışıyor bana saldırmaya bir türlü bırakmıyor elimi 2 kere kanattı ne yapabilirim

4 CEVAP

zibityus

demekki ablanla sen köpeği rahatsız ediyorsunuz

gulsundusmez

yaş kaç? köpeğin canını oyun oynamak altında sıkmayın mıncıklamayın kucağa almayın canını sıkmayın hayvanın

gulsundusmez

yaş kaç? köpeğin canını oyun oynamak altında sıkmayın mıncıklamayın kucağa almayın canını sıkmayın hayvanın

Daha 2 aylığı yeni geçti genellikle onunla oyun oynamadığımızda yapıyor ya da bir şeye izin vermediğimde