Köpeğin Irkı Ne Acaba?

Meliodas

instagramda bir hikaye gördüm ve oradaki köpeğin cinsi çok hoşuma gitti bilenler beni bilgilendirebilir mi acaba o cins köpekten sahiplenmek istiyorum

12 CEVAP

Zeynepulku

Bir çok kalıtsal hastalığı olan cins bir köpek :/

senaau

Sharpei olduğunu düşünüyorum

zibityus

bakımı çok zor bir köpek. derisi buruştuğu için deri problemlerine çok yatkın

Meliodas

Sharpei çok benziyor bende o olduğunu düşünmeye başladım gelen cevaplar için teşekkür ederim

Selinn_Loraa

Kesinlikle Sharpei :) evet çok tatlı oluyorlar. Eskiden bu cinsten pek bulunmazdı, nadirdi ama artık çok sayıda var. Bakımı biraz zor, çünkü çok buruşuk olduğu için. O buruşuk tüylerinin arasını sürekli temizlemeniz lazım. Araları sık sık kirlenir. Umarım yardımcı olabilmişimdir❤

mertunal

Arkadaşlar bilginiz yoksa yorum yapmasanız daha iyi sanki

Seymaaacaan

Çin aslanına benziyor tüysüz hali gibi

Seymaaacaan

Çin aslanı tüylü oluyormuş ingiliz bulldogta olabilir

Demirgaye

Shar pei yavru

tugbaozgun

Sharpei yavrusu bazı çiftliklerde oluyor

ZehraBulutt

Irkını bilmiyorum ama sağlıksız görünüyor kesinlikle.

mertunal

Irk sharpei bu arada kesinlikle bu ırkı sahiplenmek önermiyorum ırk özellikleri olarak çok dezavantajlı gidip barınaktan bir köpek sahiplenirsen kesinlikle egitmesi de bakımı da bu köpekten daha kolay olur