Kedimin Irkı

Merhabalar. Yeni sahiplendiğim Kedimin ırkını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bonus: burun tüyleri ile ilgili de desteğe ihtiyacım var sanırım

8 CEVAP

Seymaaacaan

Ankara kedisi olabilir.

senaau

Ankara kedisi veya sokak kedisidir

ilkim2410

Ankara kedisi bence

Zeynepulku

Ankara kedisi,

Ankara kedisi bencede

hazzelto

Burun tüyleri bir yere çarptıysa dökülmüş olabilir, benim kedimde öyle olmuştu. Bir süre sonra çıkıyor yani ben özel bir bakım yapmadım.

elifozzdemiir

ankara kedisi, burnunu bir gozlemleyin vucudunun baska yerlerinde de dokulme var mi kontrol edin

Tengu

kulak muayenesini yaptırın mutlaka ankara kedisine benziyor iki gözü mavi olan ankara kedileri yüksek oranda sağır oluyor