İndirim Avlama Grubuna Gelinn

AnneRoss

Başlıktan da görebilceğiniz üzere bir iki soru alttaki bi arkadaş indirimlerden birbirimizi haberdar edelim diye bir grup açtı, ilgisini çekenlerin numaralarını mesaj olarak bekliyoruzz

6 CEVAP

Ozge00

Keske burda da grup acma seçeneği olsa. Duy beni petlebi

AnneRoss

Buraya da upp ksskskdld

Arddem

Aslında aynı şehirde bulunan kişiler tek bir markada anlaşıp toptan alabilirler. Bence daha da avantajli olabilir.

Arddem

1 ton kadar alalım demiyorum. Ama yeterli sayıda kisi bulursak toptancilardan ya da fabrikalardan yüksek miktarda mama alabiliriz. Keza aynisini indirimler icinde yapabiliriz illa toptanciya gerek yok. Yeterli sayiyi bulamasakta indirim yapan bir markete gidip biraz daha indirim yapmaları halinde stoklarındaki ürünlerin cogunu alabileceginizi belirtirseniz seve seve indirim yaparlar. Sonucta bu ürünlerin marketlerde satilma sıklığı belirlidir. Zarar etmedikten sonra sirkülasyon her market zincirinin istedigi birseydir.

bbeyzvv

petlebi yöneticileri bana çok kızgın siz yazın..
beni üşenmeden arayıp kızmışlardı bana

bbeyzvv

o kadar kalabalık değiliz ki şu an fğeşgnepgkr