Kedim Aniden Kustu

DoraFiko

Az önce kedilerime tavuk suyu verdim ikiside afiyetle içti. Sonra oynamaya başladılar. Büyük kedim sandalyenin yaslanma yerinin üzerine çıktı tam midesine baskı yapacak şekilde orada sarkmış duruyordu. Biranda tavuk suyunu çıkardı bir miktar. Koku vs yoktu kusmuğunda yediği gibi çıkardı yani. Keyfi yerinde kaldığı yerden oyuna devam ettiler ateşi falanda yok. Midesine baskı yaptığı için mi kustu acaba yada fazla hareketten mi tedirgin oldum bi anda

2 CEVAP

AydannD

Yediktem hemen sonra midesine baskı uyguladıysa ve sadece tavuk suyunu kustuysa kusabilir normal. Ya da hızlı içtiyse. Ancak yine de takip edebilirsin tekrarlama olursa veterinere danışabilirsiniz

DoraFiko

Tamam çok teşekkür ederim