Bu Kedi Tekir Mi

Berrefilizzz

Kedilerin ırkından pek anlamıyorum sürekli bizim mahallede çok merak ettim tekir mi

4 CEVAP

sforselin

Tekir diye isimlendirebilirsiniz, evet. Ama sahiplendirmek isterseniz falan mavi rus derseniz de yerler yani xjxexkbxj

didarkardes

British shorthair ve ya british ve tekir kırması olabilir

gulsundusmez

Russian blue' ya benziyor

Tengu

baya tekir kedi. her gri kedi cins değildir:) benim de burda mavi rus dediğim kediler oldu ve ikisi de mavir rus çıktı:') ama bu kedinin mavi rusla uzaktan yakından alakası yok kırma gibi de değil nur topu gibi bir tekir. sahiplendirme ilanı konusunda katılıyorum daha kolay sahiplendirirsiniz kırma veya cins derseniz