Bu Kedinin Cinsini Öğrenmek İstiyorum

Çevremde baktığım böyle bir sevimli kedi var ancak cinsine dair bir bilgim yok onunla yakından ilgilenmek istiyorum cinsini bilen var mı acaba

9 CEVAP

Tengu

tekir

DoraFiko

Her kedi çok özel çok güzel ama, bana göre kedilerin en güzeli tekir :) bu kedide tekir sağlıklı ömrü olsun

nilayy24

Tekir

cansuuranus

Tekir

Ozge00

Yaşlıya benziyor

Erogluekiin

Tekir bence

sforselin

Çok güzel biri kendileri ama yeterli su ve mama verirseniz daha da güzelleşeceği kesin.

Cevapladığınız için teşekkür ederim ???? sanırım 6 yaşında bu sevimli dostumuz elimden geldiğince bakmaya çalışıcam ama nasıl mamalar vermeliyim bilmiyorum

Esila46

Halis muhlis tekir :D