Tavşanlar İçin Mama

Selinn_Loraa

Merhaba yine ben :D tavşanlara neler verebiliriz? Ne yiyebilirler? Cevaplarsınız sevinirim, kendinize ve dostunuza iyi bakın :)

8 CEVAP

Berrefilizzz

Havuc kıvırcık verilebilir

Ozge00

Tavşan mamaları da var, kedilerde olduğu gibi

Fati4141

Yonca çok severler :)

Bikedi

Bu konuda bilgim yok ama kuzenimin basina geleni aktarayim. Tavsanina kivircik yediriyormus tavsan kanli idrar yapmis. Veteriner kivircik degil normal marul yedirin demis. Aklinizda bulunsun.

Bikedi

Zaten kediniz varken tavsan beslemeyin. Kulagini kuyrugunu oyuncak yapar. Tavsan da kendini savunamaz perisan olur zavallicik

Selinn_Loraa

Çok teşekkür ederim❤ @Ozge00 evet biliyorum, tavşanlar içinde mamalar var :)

Selinn_Loraa

@Bikedi bu bilginiz için çok teşekkür ederim, hep aklımda kalacak :) yok ben tavşan beslemiyorum da biraz bilgi alayım dedim :D

Selinn_Loraa

@Bikedi evet ya, evde kedi varken tavşan, muhabbet kuşu vs. olmuyor... Yazık karşılıkta veremiyorlar. Benim evde baktığım 4 tane kedim var, hepsini sokaktan getirdim :D birde sokak köpeğim ve samoyed cinsi Loram var❤ sokakta beslediğim çok hayvan var ama hepsini eve sığdırmam imkansız :(