Köpek Ne Sıklıkla Yıkanmalı

Selinn_Loraa

Merhaba yine ben ve yine benim sorularım :D yavru köpeğimin cinsi samoyed. Yani tüyleri bembeyaz olduğuna bir dışarı çıkarsam her yeri kirleniyor. Sizce ne sıklıkla yıkanmalı? Siz ne yapıyorsunuz? Veya bir düşünceniz var mı? Cevap vermek isteyen herkese çok teşekkür ederim, benden kucak dolusu sevgiler...

16 CEVAP

Selinn_Loraa

@zibityus evet konuyu tam kapatacağım, sizden başka bir söz geliyor. Niye benim sorularıma tartışma çıkaracak cevaplar yazıyorsunuz, derdiniz benimle galiba. Eğer gerçekten bir sorun varsa söyleyin, aramızda anlaşılmazlık olsun istemem. Galiba bu soruyu da Petlebi'ye bildirmek zorunda kalacağım. Çünkü tartışma büyüyecek gibi. Artık soru sormamaya karar verdim. Çünkü her seferinde başka bir sorun çıkıyor. Ben bu siteye yarar getirmedim galiba, ama kimseyi suçlamıyorum. Sorun bende :( özür dilerim sizden de, belki kırmışımdır sizi de. Tabi ki köpeklerin konuşma dili var, yok demiyorum zaten.