Biri Bisey Onersin Lutfen!!!!

Nafiyekyy

Sokakta 1 aylik kedi buldum ilk geldiginde surekli hapsiriyodu bi kac gun sonra hapsirmasi gercti bu seferde nefes alip verirken hirilti gibi bisey oluyor bi ilaci ya da dogal bi yontemi yok mu veterinere goturemiyorum durumum yok

21 CEVAP

Nafiyekyy

Sanki elimizden geleni yaomiyoruz sahipleniyoruz dert ediyosunuz sahiplenmiyoruz dert ediyosunuz napalim anlamadim siz elinizden geleni yaşıyorsanız bizde yapiyoruz sormadigim veteriner kalmadi zaten 2 haftadir oteki gozunu kurtarmak izin ugrasiyorum bilip bilmeden bu uslupla hesap soruyomus gibi konusmayin

gulayk7

Benim kedim de öyleydi. Şimdi iştahı yok mesela. Polivit şurup al bağışıklık güçlendirici fiyatı uygun. Bir tane de şırınga 2mmlik ikinci çizgiye kadar çek ver. Yavru kediler genelde böyle olurlar bağışıklıkları güçsüz. Hırıltı için bir tane şurup çok iyi geliyor adını bilmiyorum öğrenince önereceğim.

gulsundusmez

Belediyeye gidin sokakta buldum diyin ama sahiplenicem diyin .Ölümcül olur yavru daha hızlıca halledin enfeksiyon geçirmiş hayvan

gulsundusmez

Belediyeye gidin sokakta buldum diyin ama sahiplenicem diyin .Ölümcül olur yavru daha hızlıca halledin enfeksiyon geçirmiş hayvan

gulayk7

Bak şimdi beni dinle yemesi içmesi güzelse sadece bu dediklerin varsa az önce dedigim poliviti al yanında azitro şurup al kedi süt tozu al. Ve şırınga 2mm'lik poliviti ve azitroyu her gün siringanin ikinci cizgisine kadar cek ve ver. Süt tozunu bir çay bardagi ılık suya bir tatli kasigi karistir ve önüne koy içsin. Bol bol sıvı tüketmesi lazim. Bu azitro dedigimi beş gün kullan. Dikkat et dozunu arttirma. Kafana takıldığın bir şey varsa özelden yaz.

gulayk7

Enfeksiyon ciğere inerse yaşayamaz onun için bir an önce başla