Biri Bisey Onersin Lutfen!!!!

Nafiyekyy

Sokakta 1 aylik kedi buldum ilk geldiginde surekli hapsiriyodu bi kac gun sonra hapsirmasi gercti bu seferde nefes alip verirken hirilti gibi bisey oluyor bi ilaci ya da dogal bi yontemi yok mu veterinere goturemiyorum durumum yok

21 CEVAP

ZehraBulutt

1 aylık kedi için enfeksiyon ölümcül olabilir, belediyenin vetine götürün en azından.

Findikthecat

Yaa herkes barinaga goturun yazmis barinaklarin halini gormuyorsunuz galiba hayvanlari cop gibi kenara atip ilgilrnmiyorlar siz belediyenin veteriner klinigine kendiniz goturun hic ucret almiyorlar yanindada bekliyebilirsiniz tedavi biitrikten sonra bakmak istiyorum diyip alabilirsiniz .

Zeke

Sokak hayvanlarına indirim yapabilirler veya hiç ücret almayabilirler. Birkaç veteriner arayıp durumunuzu anlatıp yardım isteyin lütfen.
İlla para alıcam diyolarsa instagramdan haysev gibi hesaplara ulaşıp istenen ücreti gönüllülerden toplayabilirsiniz.

Veteriner görmesi şart. Lütfen ihmal etmeyin

Suraemir

Barınağa götürün 153 ü arayın gelip alsınlar

keroyum53

Merhaba
Siz ücreti denkleştirene kadar yavru ölebilir daha bağışıklık sistemi oturmamış yavru bir kedi mevzu bahis.
Belediye veterinerine götürün tedaviden sonra sahiplenmek istediğinizi söyleyin vermeye kıyamıyorsanız da tedavi ettirin söz konusu bir can

Nafiyekyy

Durumum yok diyede oyle kor bi sekilde sokaga terkedemem ki elimdeki imkanlarla 1 gozunu kurtardim otekide duzeliyo ama almasaydim sokakta kalsaydi belki ölecekti

Barınağa vermeyin sakin

Erogluekiin

Sokaktaki çoğu kedide enfeksiyon falan olabilir ben kedimi sahiplendiğimde de akciğer enfeksiyonu vardı mesela o yüzden veteriner şart gibi

Erogluekiin

İstanbulda mısınız

Nafiyekyy

Hayir adanadayim ya su an okudum enfeksiyon olabilir gercekten ama durumum yok en yakin 1 aya gidebilirim veterinere

Ozge00

Adana hayvan sahiplendirme hesaplarına yazın bence Instagram Twitter Facebook vs gibi yerlerden. Daha kolay olur. Devlet ilgileniyorsa ordan yardim alin, genelde belediye barınağı ücretsiz ilgilenir.

Nafiyekyy

153 aradim geldiler ama vermeye kiyamadim arastirma yapiyorum su an bulcam insallah

denizue

Sokak hayvanlarının ki özellikle yavruların enfeksiyon kapması mümkündür. Durumunuz yok ise kesinlikle sahiplenmemenizi öneriyorum. Ayriyeten, devlet veterinerleri sokak hayvanlarından ücret almıyor. Veterinere götürüp daha sonrasında uygun birine sahiplendirin

Hâlâ bu sitede barınak diyen var belediye veterineri diyen var şaşırıyorum cidden hadi hayvansever olmayanlar bilmiyor, bunca hayvan sahibi insanlar nasıl bilmiyor belediye veteriner pardon kasaplarının tutumunu ve hâlini ! Belediye çok işe yarıyor da ben zevk için mi 3 kliniğe binlerce lira borç içindeyim !? Bahane ararsanız çok, kusura bakmayalım ekmek yiyorsak su içiyorsak tedavi de yaptıracağız. Veterinere götürün. Düşük tutarla işleme alınır zaten. Borç talep edin. 1 ay sonra da ödersiniz. Madem 1 ay sonra veterinere gidebilecekseniz.

Nafiyekyy

Ben hallettim keske daha kibar bir dille soyleseydiniz