Yavru Kedi Maması Tavsiyesi

ElifAlan

1 aylık annesiz yavru kedi için besleyici ,sindirimi kolay kuru mama tavsiye edermisiniz?

7 CEVAP

uzumcatty

Biraz daha büyüyene kadar Royal canın Baby&Mother maması var bebek kediler için onu kullanabilirsin. Bütçe sorunun yoksa, ND, ProPlan gibi markalar kalitelidir. Eğer bütçe sorunun varsa Mystic alabilirsin.

ElifAlan

Teşekkürler.Royal can baby alayım en iyisi o galiba.

Ayben02

1 aylık henüz küçükmüş şimdilik süt tozu alın bence

ElifAlan

Süttozu kullanıyorum ama yetmiyor.2 saat geçmeden acıkıyor.Parazit ilacıda şurup olarak yapıldi.Anne sütü olmadığından yetmiyor galiba.

Ysmnn

Benim kedim 49 günlük oldu bugun ve royal canın mother baby kullanıyorum.

DoraFiko

Bende oğlumu bulduğumda 1aylıktı dişleri daha yeni çıkıyordu. Süt tozu veriyordum ek olarak royal canin mamayı bazen yaş mamayla bazen süt tozuyla ıslatıp blendırdan geçiriyordum püre gibi oluyordu çok rahat yiyor. Büyüdükçe rahat rahat yer zaten. Ne güzel iştahlı bebek demek sizinki bizimki iştahsızdı çok uğraştırıyordu beni :)

ElifAlan

Cevaplar için çok teşekkür ederim. İştahlı bebek iyiki.Yoksa işimiz çok zor olurdu.