Whiskas Mama Kedimi İshal Yaptı

nhazalsahin

Burda çoğu kez whiskasla ilgili kötü yorumlara denk gelmiştim açıkçası daha önce kullanmadığım için biraz abartıldığını düşünüyordum tatildeyken elimdeki mama bitince marketlerde sadece whiskas bulabildim ve kedime ondan verdim kedim ishal oldu bağırsaklarından gluk gluk sesler geliyor dün akşam kustu biraz halsizleşti sanırım karnı da ağrıor o fiyata çok daha iyi mamalar bulabiliriz mecbur kalmadığınız sürece kedinize whiskas vermeyin bence arkadaşlar

2 CEVAP

Seymasbl

Keşke whiskas satılmasa :(

Selinn_Loraa

Lütfen market mamalarından almayın, fiyatı uygun olan iyi mamalar da var. Gerçekten Whiskas kötü diye abartılmıyor, market mamalarının hepsi berbat. Ucuz belki ama içinde ne olduğu belli değil. Hayvanları hasta eder, lütfen bir daha vermeyin ve birileri kötü demişse abartıldığını düşünmeyin...